Ψηφοδέλτιο - afetiria

Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κύριο Μενού:

Εκλογές ΤΕΕ



ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1 Αγαπητού Λίνα                                           (Πολ. Μηχ.)
2 Αντωνανάκης Χρυσάφης                            (Πολ. Μηχ.)
3 Βολιώτης Νίκος                                          (Πολ. Μηχ.)
4 Γεωργίου Παναγιώτης                                (Πολ. Μηχ.)
5 Γεωργίου Χαράλαμπος                               (Τοπογράφος)
6 Γουλουμής Σπυρίδων                                 (Πολ. Μηχ.)
7 Ζερδές Ιωάννης                                          (Πολ. Μηχ.)
8 Θεοδοσάκης Νίκος                                     (Πολ. Μηχ.)
9 Θεοδόσης Νικόλαος                                   (Πολ. Μηχ.)
10 Καλλονάς Γιάννης                                    (Πολ. Μηχ.)
11 Καλπίας Αριστείδης                                 (Ηλ. Μηχ.)
12 Καραγιάννης Νικόλαος                            (Πολ. Μηχ.)
13 Κατσαμπέρης Γεώργιος                          (Ηλ. Μηχ. & μηχ Η/Υ)
14 Κλάδης Τάσος                                         (Μετ. Μηχ.)
15 Κοτζαμπασάκης Γιάννης                         (Πολ. Μηχ.)
16 Κρανίδης Μάνος                                     (Πολ. Μηχ.)
17 Κυπαρισσού Θεοδώρα                           (Αρχιτέκτων)
18 Κωνσταντάκης Ιωάννης                          (Πολ. Μηχ.)
19 Κωστούλας Κώστας                                (Πολ. Μηχ.)
20 Λάμπρου Διονύσης                                 (Τοπογράφος)
21 Λύτρας Χρήστος                                     (Χημικός Μηχ.)
22 Μαρκογιαννάκης Κωνσταντίνος              (Πολ. Μηχ.)
23 Μαχιά Λήδα                                             (Αρχιτέκτων)
24 Νηστικάκης Κωνσταντίνος                       (Πολ. Μηχ.)
25 Ντεκελές Ηλίας                                        (Πολ. Μηχ.)
26 Ξένου Κοκολέτση Αδριανή                      (Αρχιτέκτων)
27 Παναγιώταρης Κωνσταντίνος                 (Πολ. Μηχ.)
28 Παναγούλας Αντώνιος                            (Πολ. Μηχ.)
29 Παντουβάκης Χριστόφορος                    (Πολ. Μηχ.)
30 Παπαναστασίου Κωνσταντίνος              (Αρχιτέκτων)
31 Παυλόπουλος Κώστας                           (Ηλ. Μηχ. & μηχ Η/Υ)
32 Παυλοπούλου Ελένη                              (Πολ. Μηχ.)
33 Πίτσος Γεώργιος                                    (Πολ. Μηχ.)
34 Πολιτίδης Ιωάννης                                 (Ηλ. Μηχ.)
35 Πρωτονατάριος Νικόλαος                      (Πολ. Μηχ.)
36 Σιγάλας Λευτέρης                                  (Πολ. Μηχ.)
37 Σπηλιωπούλου Νίκη                              (Αρχιτέκτων)
38 Τριτοπούλου Έφη                                  (Χημικός Μηχ.)
39 Φερεντίνος Γεώργιος                             (Πολ. Μηχ.)
40 Φωτάκης Γεώργιος                                (Πολ. Μηχ.) (έκανε αποστασία και διεγράφη)
41 Χερουβήμ Κωνσταντίνος                       (Μηχ. Μηχ.)
42 Χρόνης Νίκος                                         (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 Παρταλίδης Ερμόλαος                             (Πολ. Μηχ.)
2 Τουρτούρα Δέσποινα                               (Πολ. Μηχ.)
3 Τσαλιγόπουλος Στέφανος                        (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΔΥΤΙΚΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ
1 Κοκαλιάρη Νίκη                                        (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 Τσαρτιλίδης Χρήστος                                (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 Χατζής Αργύρης                                        (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1 Μπέτσιος Θανάσης                                   (Πολ. Μηχ.)
2 Ξηντάρης Γιάννης                                     (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ   ΕΛΛΑΔΑΣ
1 Νταρλαδήμας Δημήτρης                           (Ηλ. Μηχ. & μηχ Η/Υ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
1 Ρέντζος Άρης                                             (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΝΗΣΟΥ
1 Αργύρης Ηλίας                                           (Τοπογράφος)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ
1 Γουρνιεζάκης Νικόλαος                              (Μηχ. Μηχ. Βιομ.)
2 Περάκης Κωνσταντίνος                              (Πολ. Μηχ.)
3 Χρονάκης Νίκος                                          (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΔΥΤΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ
1 Χνάρη Γεωργία                                            (Πολ. Μηχ.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 Γεωργακόπουλος Χρήστος                          (Τοπογράφος)
2 Κίσσας Βασίλειος                                         (Μετ. Μετ. Μηχ.)
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1 Μπακόπουλος Δημήτριος                            (Πολ. Μηχ.)

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
1 Κοτζαμπασάκης Εμμανουήλ                        (Πολ. Μηχ.)
2 Μπέκος Ιωάννης                                          (Πολ. Μηχ.)
3 Παναγιωτόπουλος Κώστας                          (Πολ. Μηχ.)
4 Σκάγκος Ιωάννης                                         (Πολ. Μηχ.)

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
1 Ξένου Δέσποινα                                            (Αρχιτέκτων)
2 Πίτσος Νικόλαος                                           (Αρχιτέκτων)

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
1 Βγόντζας Διονύσης                                         (Πολ. Μηχ.)

Επιστροφή στο περιεχόμενο | Επιστροφή στο κύριο μενού